זה נראה בלתי מושג, נוצץ, מפתה, גדול מהחיים… אבל מאחורי כל צילום מושלם עומד צוות שלם שעובד קשה.
כל תמונה מורכבת מהמון פרטים שצריך להכיר ולדעת לחבר ביניהם. בשביל שהעסק שלך ייגע בשמיים, צריך מישהו שישזור עבורך את הכוכבים.
בשביל זה אנחנו כאן.
אנחנו נלווה אותך לאורך כל הדרך. מרמת הקונספט, דרך בחירת לוקיישן, דוגמנים, צוות שיתן את המענה הטוב ביותר ועד המוצר המוגמר – חומר פרסומי מקיף -התדמית שלך!  
אז מי היה מאמין שאחרי כל קטלוג יש הפקה שלמה.

לצילום אופנה מתלווים
סגנון וסטיילינג – הסטייליסטית תפקידה להתאים את לבוש והאביזרים לקונספט הנבחר, ולחפש, להשיג ולהביא ליום הצילום קולקצייה גדולה מאוד של בגדים. ביום הצילום עצמו, עסוקה הסטייליסטית בהתאמת פריטי הלבוש השונים, והקפדה על נגיעות אחרונות.
איפור – המאפרת מאפרת את הדוגמנים בהתאם לקונספט. איפור רך, נשי, ילדותי, גס….
עיצוב שיער – מעצב השיער מתאים את סגנון השיער ללוק הכללי, בהתאם לקונספט. נשי, ילדותי, דרמטי..

במהלך יום צילום אופנה הצוות הוא גדול, ותכנון הקונספט נעשה עוד הרבה לפני יום הצילום. צוות ההפקה מחפש את הלוקיישן המתאים ולעיתים עורך צילומי סקיצה לפני תאריך יום הצילום. בצילומי הסקיצה אפשר לראות את קונספט הקטלוג ומה מצטלם מאחורי כל פריים. לצורך הצילומים, לעיתים קרובות מכינים תפאורה ייחודית בסטודיו ושוכרים רהיטים, או ששוכרים לוקיישן מתאים – כמו חנות רהיטים, בית מלון, מסעדה….

לגבי צילום מוצר – מלבד הצלם, יש סטייליסטית שדואגת לאווירה מסביב למוצר. היא בוחרת וקונה אביזרים ומוצרים נלווים, שייתנו נפח ועומק לצילום, תוך הקפדה על כל פרט קטן – כי בצילום רואים הכל. לרוב, רוכשים או שוכרים כלי אוכל ומטבח, פירות, ירקות או מוצרי אוכל שונים.